Catering dla firm Piła

Organizując szkolenie, konferencję czy chociażby zwyczajną imprezę firmową konieczne jest zadbanie o wiele rzeczy. Czasy, kiedy współpracownicy sami przygotowywali menu, odchodzą do przeszłości. Jedną z wielu przyczyn jest zapracowanie i natłok innych obowiązków. Dlatego organizację smacznego poczęstunku warto powierzyć profesjonalnej firmie. Restauracja Alibabka w Pile, posiada pod tym kątem ogromne doświadczenie. Nasz zespół chętnie zorganizuje całą kulinarną oprawę na każde pracownicze przyjęcie. W branży gastronomicznej działamy od wielu lat. Posiadamy szerokie grono stałych gości, będących najlepszym dowodem na wysoki poziom naszych dań. Karmienie Was, jest dla nas pasją którą rozwijamy o kolejne dania z kuchni polskiej, meksykańskiej i chińskiej. W naszej pracy łączymy tradycję z nowoczesnością, co sprawia że wielbiciele naszej restauracji to ludzie w każdym wieku.
Catering dla firm Piła
Catering dla firm Piła

Co oferujemy ?

Nasi pracownicy, to ludzie z ogromnym doświadczeniem w branży gastronomicznej. Profesjonalne, oferowane przez nas usługi cateringowe to dużo więcej niż przygotowanie potraw. Całą tajemnicą każdego, udanego wydarzenia jest doskonała organizacja. Z naszymi klientami ustalamy każdy etap imprezy. Od ilości gości, poprzez menu, po dekoracje odpowiednie do sytuacji. Doskonale wiemy że nawet najsmaczniejsze danie potrzebuje oprawy wizualnej. Staramy się aby nasze dania były ucztą dla oczu i podniebienia. W zależności czy będzie to skromny poczęstunek w przerwie szkoleniowej czy firmowa wigilia dobieramy odpowiednie dodatki. Właściwe przechowanie i transport dań jest również szalenie istotny, i także na tym etapie doskonale się znamy. Posiadamy specjalistyczne lodówki, pojemniki i zastawę gwarantujące długą świeżość i idealny smak.

Dla kogo są usługi cateringowe?

Obecnie każdy ceni zarówno czas jak i profesjonalizm. Wbrew pozorom koszty wynajęcia odpowiedniej firmy do organizacji posiłków nie jest duży, a niesie szereg korzyści. Każde spotkanie znacznie lepiej wypadnie, jeżeli zaproszeni pracownicy będą mogli zjeść nie martwiąc się czy i co komu przypadnie do gustu. W naszej bogatej ofercie z pewnością znajdziecie coś dla każdego. Przygotowując nawet małe spotkania, u nas macie ogromną możliwość wyboru. Polecamy usługi cateringowe również przy organizacji bankietów, konferencji czy spotkań biznesowych. Sprawdź oferowany przez nas catering dla firm w Pile. Świadczone przez nas wsparcie jest gwarancją sprawnej obsługi wydarzeń także na kilkaset osób. Dzięki skorzystaniu z usług naszej firmy Alibabka organizacja Waszego wydarzenia okaże się sprawna, szybka i wygodna. Jesteśmy otwarci na upodobania Waszych gości. Proponujemy bogaty wybór zarówno dań mięsnych, jak i wegetariańskich. Dla naszych klientów mamy szeroki wybór surówek i sałatek, pierogów, pasztetów, pasztecików, oraz wielu innych, doskonałych potraw.