Catering w Pile

Restauracja Alibabka wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, wprowadziła do swojej działalności catering w Pile. Ta forma zakupu posiłków jest coraz częściej stosowana nie tylko przez podmioty działalności gospodarczej ale także przez osoby prywatne. Dzięki zleceniu przygotowania posiłków, zaoszczędza się tak cenny dzisiaj czas. Nasze potrawy staramy się przygotować szczególnie starannie. Zawsze konsultujemy nasze menu z klientem, aby jak najlepiej spełnić jego oczekiwania. Konkurencja w tej dziedzinie na rynku nie jest mała, dlatego też staramy się jak najbardziej urozmaicać i poszerzać menu naszej restauracji, by jak najlepiej zadowolić naszego konsumenta. Potrawy staranie dekorujemy, zgodnie z zasadą, że „oko także je”. Dania przygotowywane są do charakteru imprezy. Inne będzie menu w przypadku imienin, urodzin, spotkania biznesowego a inne na przykład na kolację wigilijną. W związku z tym niezwykle ważna jest rozmowa z klientem w celu szczegółowego omówienia charakteru imprezy na którą mają być dostarczone potrawy cateringowe. Jest to dla nas bardzo ważne, ponieważ chcemy jak najlepiej przygotować zamówienie. Warto odpowiednio wcześniej zarezerwować termin, ponieważ mamy coraz więcej osób zainteresowanych naszą ofertą. Zachęcamy do korzystania z naszych usług.

catering w Pile
catering w Pile

Co oferujemy naszym klientom?

Wszystkim osobom, które będą chciały skorzystać z cateringu pilskiego, oferowanego przez naszą restaurację Alibabka zapewniamy bardzo szeroki wybór dań. Wśród nich są posiłki typowo śniadaniowe, zestawy kawowe, obiadowe serwowane przy stołach, kolacje biznesowe a także wiele innych podawanych w postaci stołu szwedzkiego. Klienci mają różne upodobania, niektórzy życzą sobie tradycyjne zestawy potraw np. typowego schabowego z dodatkami, inni proszą o dania wyszukane typu owoce morza itp. Często dodatkiem do zamawianych potraf są owoce krajowe i zagraniczne. Na życzenie dostarczamy także odpowiednie napoje, stosownie dobrane do charakteru posiłku. Staramy się, żeby potrawy estetycznie prezentowały się na talerzach. Wykorzystujemy do tego celu świeże owoce i warzywa. Bardzo często polecamy dania garmażeryjne, w których najbardziej się specjalizujemy. Są one bardzo chętnie zamawiane. Ogólnie nasze posiłki cieszą się dużą popularnością, są bardzo smaczne a przede wszystkim świeże. Cieszy nas to, że trafiamy w gust odbiorcy. Wielu z nich wraca ponownie przy każdej tylko okazji, przyprowadzając że sobą nowych. Świadczy to o ogromnym zaufaniu jakim jesteśmy obdarzani.

Jakie imprezy obsługujemy?

Nasza restauracja Alibabka związana jest z miastem od wielu lat. Jesteśmy do dyspozycji osób fizycznych a także instytucji państwowych, czy też zakładów pracy. Organizujemy różnorodne imprezy. Wśród nich są imprezy okolicznościowe takie jak jubileusze małżeńskie, chrzciny, urodziny, komunie dzieci, imieniny. Klienci dokonując u nas zamówienia nie muszą się martwić o to, że coś im w kuchni się nie uda. Dostaną dostarczone gotowe posiłki i o nic nie muszą zabiegać. Przygotowujemy także potrawy cateringowe na różnego rodzaju pikniki zarówno rodzinne jak i firmowe. Często korzystają z naszej oferty zakłady pracy przy okazji spotkań biznesowych. Wszyscy konsumenci są zgodni co do tego, że forma cateringu to najlepszy sposób skorzystania z dobrego posiłku i zaoszczędzenia tak cennego czasu. Wsłuchując się głosy klientów i obserwując zmieniające się trendy w gastronomii dla wygody wielu osób, wprowadziliśmy formę cateringu. Cieszymy się, że istnieje takie duże zainteresowanie naszą restauracją Alibabka. Staramy się jak najlepiej świadczyć nasze usługi, chcemy aby każdy był z nich zadowolony i zawsze do nas powracał.