Catering Piła

świadczymy usługi w Pile i okolicach ! tel. 67 212 22 33
Świadczymy usługi dla koncernów, średnich i małych przedsiębiorstw oraz urzędów państwowych.
Wiemy jak ważne jest, aby projekt Klienta był zrealizowany na najwyższym poziomie.
Wiemy i rozumiemy jak ważny jest wizerunek naszych Klientów i biznesowy sukces. Realizując przyjęcie dbamy o najmniejszy szczegół.

Jeżeli myślisz o przyjęciu zorganizowanym w Twoim domu czy ogrodzie, nie martwiąc się o jego przebieg i obsługę, tak aby móc cieszyć się każdą wolną chwilą, catering Piła jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Organizujemy :

  • imprezy okolicznościowe,
  • uroczystości jubileuszowe,
  • imprezy świąteczne, wigilie firmowe,
  • pikniki,
  • przyjęcia zasiadane (dania podawane do stołu),
  • cateringi biurowe (przerwy kawowe, śniadania, lunche, kolacje biznesowe)

oraz  wiele innych form spędzania czasu w szerokim gronie osób.

Catering Piła jest świetnym sposobem na zaoszczędzenie mnóstwa cennego czasu i daje gwarancję na zawsze udane, pyszne potrawy rodzimej kuchni. Naszą specjalnością są wyroby garmażeryjne, które świetnie sprawdzają się na wszelkich rodzajach imprez.

Organizacja cateringu jest dla nas przyjemnością i okazją do zaskoczenia Twoich gości pysznym smakiem i wyjątkowymi potrawami. Catering Piła daje możliwość dopasowania menu pod charakter wydarzenia, a my z przyjemnością doradzimy, co najlepiej sprawdza się w określonej sytuacji. Szybkość i bezpośredniość, jakim cechuje się catering dla osób prywatnych, to jedne z głównych zalet skorzystania z ciekawej oferty naszej Restauracji Alibabka i dostosowaniem jej do swoich potrzeb.

Zaufaj naszej firmie i zamów najlepszy catering w Pile i okolicach. Zaoszczędź mnóstwo czasu i przekonaj się o wysokiej jakości usług cateringowych, jaką oferujemy naszym Klientom.

     Więcej informacji o szczegółach organizacji cateringu uzyskasz pod nr tel. 67 212 22 33.