Dania kuchni polskiej Piła

Polska kuchnia to bogaty wachlarz dań mięsnych, mącznych, zup i wypieków. Każdy pasjonat gotowania wie, że ogromny wpływ na przepisy miały przemiany historyczne. Na przestrzeni wieków dania ulegały modyfikacjom, dzięki czemu dziś możemy cieszyć się różnorodnością posiłków. Zaczynając od przybyłych do Polski ziemniaków, podawanych na wiele sposobów po nasze rodzime ogórki kiszone. Natomiast polski kotlet schabowy i oscypki znane są na całym świecie. Również w Alibabce nie może zabraknąć dań typowych dla naszego narodu. Serwowanie kuchni polskiej to doskonała okazja do wykazania się naszym przywiązaniem do tradycji. Wielu naszych gości, ceni szczególnie smaki znane im z dzieciństwa. Powodzeniem cieszą się pierogi w wielu smakach, gołąbki i kotlety mielone.

Szeroki wybór

Nasza kadra mistrzów kuchni oferuje wiele potraw dostępnych w restauracji, jak i na wynos a także w ofercie garmażeryjnej. Któż teraz ma czas spędzać pół dnia w kuchni aby przyrządzić kluski śląskie czy zrazy. Czasochłonne gotowanie wiele osób zastępuje fast-foodem, co w konsekwencji prowadzi do poważnych problemów zdrowotnych. My proponujemy smaczne i zdrowe posiłki, z naturalnych warzyw i produktów. Mięsa i warzywa poddajemy klasycznej obróbce, znanej każdemu z prac kuchennych. Przekonać się o tym można kosztując jedne z naszych wielu rodzajów klusek. W naszym menu znajdziecie również wiele dań mięsnych, między innymi doskonałe filety, sznycle oraz kotlety drobiowe i wieprzowe. Polska kuchnia to także galarety i galantyny, które można kupić na miejscu a także na wynos. Są też świetnym daniem na przyjęcia i imprezy. Oferujemy także bogaty wybór surówek i sałatek.

Przyjazny lokal w Pile

Nasza restauracja od wielu lat znajduje się w Pile, przy Placu Zwycięstwa 15. Lokal jest przestronny, zadbany i elegancki. Szczególną uwagę zwracamy na dbałość o detale, bowiem to one czynią klimat każdego miejsca. Doceniamy rzeczy piękne i naturalne, dlatego u nas królują kwiaty i rośliny żywe, a także dekoracje odpowiednie do sezonu i okazji. Specjalnie na życzenie naszych gości poszerzyliśmy ofertę o ciasta i wypieki. W naszym barze można zjeść smaczny deser, wypić kawę czy herbatę a także kupić napoje i alkohole.
Dania kuchni polskiej Piła