Garmażerka Piła

Codziennie w naszej kuchni przygotowujemy szeroki asortyment świeżych wyrobów garmażeryjnych, dostępnych w ciągłości sprzedaży. Artykuły te można zakupić w naszym sklepiku obok restauracji. Istnieje także możliwość ich telefonicznego zamówienia. Oferujemy też catering, który jest świetnym rozwiązaniem na imprezy firmowe, spotkania integracyjne czy świąteczne posiłki. Wyroby garmażeryjne Restauracji Alibabka to jedna z ulubionych propozycji, jakie możemy serwować naszym gościom. Zawsze świeże produkty i zaangażowanie kucharzy w swoją pracę sprawiają, że możemy pochwalić się najlepszą garmażerką w mieście i spełniać oczekiwania wielu Klientów.

A oto przykładowy asortyment naszych wyrobów garmażeryjnych:

 • Surówki i warzywa gotowane
 • Pierogi: ruskie, z kapustą i grzybami, z mięsem, z serem i inne
 • Kotlety mielone
 • Szaszłyki, filety drobiowe, rolady wieprzowe i inne wyroby mięsne
 • Szeroki asortyment mięs na zimno
 • Platery mięsne na zamówienie.

Nasza Restauracja Alibabka od wielu lat słynie z produkcji i oryginalnego smaku wyrobów garmażeryjnych najwyższej klasy. Wykorzystanie najlepszych składników od sprawdzonych producentów i dostawców sprawia, że jesteśmy w stanie zagwarantować pyszne, zdrowe menu. Siła dobrego smaku tkwi przede wszystkim w profesjonalizmie i pasji.

Skorzystaj z naszej bogatej propozycji produktów garmażeryjnych i przekonaj się o najlepszym miejscu kulinarnym w Pile. Zapraszamy do naszego sklepu z wyrobami garmażeryjnymi oraz zachęcamy do skorzystania z oferty garmażerki w Pile.

Codziennie w naszej kuchni przygotowujemy szeroki asortyment świeżych wyrobów garmażeryjnych dostępnych w ciągłości sprzedaży. Artykuły te można zakupić w naszym sklepiku obok restauracji. Istnieje także możliwość ich telefonicznego zamówienia. Oferujemy catering dla firm Piła, który jest świetnym rozwiązaniem na imprezy firmowe, spotkania integracyjne czy świąteczne posiłki. Wyroby garmażeryjne Restauracji Alibabka to jedna z ulubionych propozycji jakie możemy serwować naszym gościom. Zawsze świeże produkty i zaangażowanie kucharzy w swoją pracę, sprawia że możemy pochwalić się najlepszą garmażerką w mieście i spełniać oczekiwania wielu Klientów.
A oto przykładowy asortyment naszych wyrobów garmażeryjnych:
 • Surówki i warzywa gotowane
 • Pierogi: ruskie, z kapustą i grzybami, z mięsem, z serem i inne
 • Kotlety mielone
 • Szaszłyki, filety drobiowe, rolady wieprzowe i inne wyroby mięsne
 • Szeroki asortyment mięs na zimno
 • Platery mięsne na zamówienie.
Nasza Restauracja Alibabka od wielu lat słynie z produkcji i oryginalnego smaku wyrobów garmażeryjnych najwyższej klasy. Wykorzystanie najlepszych składników od sprawdzonych producentów i dostawców sprawia, że jesteśmy w stanie zagwarantować pyszne, zdrowe menu. Siła dobrego smaku tkwi przede wszystkim w profesjonalizm i pasji.
 Skorzystaj z naszej bogatej propozycji produktów garmażeryjnych i przekonaj się o najlepszym miejscu kulinarnym w Pile. Zapraszamy do naszego sklepu z wyrobami garmażeryjnymi oraz zachęcamy do skorzystania z oferty catering dla firm Piła.