Obiady abonamentowe Piła

Restauracja Alibabka to jedna z najlepszych placówek gastronomicznych w mieście, znana od lat. Poleca między innymi obiady abonamentowe Piła, bardzo smaczne o szerokim asortymencie w korzystnych cenach. Cieszą się one dużym zainteresowaniem. Przygotowywane są przez najlepszych kucharzy, którzy oferują bogatą gamę smaków nie tylko typowych polskich dań. Znajdą Państwo u nas także potrawy meksykańskie i chińskie. Kuchnia egzotyczna przypadła wielu klientom do gustu. Jednakże wielu z nich to osoby przywiązane do tradycyjnej polskiej kuchni z bigosem, barszczem i schabowym. Walory smakowe potraw podnosi dodatkowo wykorzystanie bogatej gamy przypraw, nie tylko tych popularnych, ale także ziołowych. Posiłki są zawsze smaczne, ciepłe i dostarczane na czas. Menu nasze zmienia się każdego dnia, oprócz podstawowych standardowych dań wprowadzamy dużo nowości. Inspiracje nasze czerpiemy z rozmów z naszymi konsumentami. Można powiedzieć, że są oni bardzo często współautorami naszej karty dań. Wiadomo, że tylko wówczas kiedy będziemy wiedzieli co najchętniej jest zamawiane, pozwoli nam to na zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających osób.
obiady abonamentowe Piła
obiady abonamentowe Piła

Co można u nas zamówić?

W naszej restauracji oferujemy duży wybór dań, począwszy od zup. Zawsze w menu znajduje się rosół z makaronem, który jest uwielbiany przez wiele osób. Nie jest to jedyna zupa, codziennie proponujemy zupę dnia. Zaznaczyć należy, że każdego dnia jest ona inna. W przypadku drugich dań znajdą u nas Państwo szeroki asortyment potraw z drobiu np. filety z kurczaka w różnych panierkach, de volaille, pieczony w różnych formach. W jadłospisie nie brakuje typowego schabowego, pod różnymi postaciami. Oczywiście do tego dodajemy ziemniaki, frytki, kaszę, bogatą gamę różnych surówek w zależności od gustu klienta. Miłośnicy potraw mącznych także mają do wyboru wiele różnych posiłków: pierogi, naleśniki, makarony, popularne placki ziemniaczane i wiele innych. Warto w Alibabce zamówić dania abonamentowe pilskie. Oprócz podstawowych potraw proponujemy bardzo smaczne desery oraz duży wybór napojów zimnych i gorących. Uważamy, że każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Dlatego też staramy się, aby jak najbardziej urozmaicić nasz jadłospis. Zamawiają u nas stali bywalcy ale także przychodzi coraz więcej osób zachęcanych zapewne przez swoich znajomych. Cieszymy się, że ludzie mają do nas zaufanie. Utwierdza to nas w przekonaniu, że nasze posiłki są smaczne.

Dla kogo obiady abonamentowe?

Z obiadów abonamentowych może skorzystać każdy, na miejscu lub z dowozem. Wynikają z tego pewne obustronne korzyści. Z jednej strony my jako restauracja wiemy ile takich obiadów należy każdego dnia przygotować. Klient natomiast ma pewność, że ten posiłek będzie na niego czekał, lub dostarczony zostanie na wskazane miejsce. Zmieniają się czasy i warunki pracy w niektórych zakładach. Wiele osób nie ma po prostu kiedy przygotować sobie ciepły obiad. Odpowiednie odżywianie jest przecież bardzo istotne, dla funkcjonowania każdego organizmu.
W związku z tym istnieje takie duże zainteresowanie taką formą. Zawsze zależało nam na naszych klientach ich zadowoleniu, dlatego podęliśmy decyzję o wprowadzeniu obiadów abonamentowych. Nie spodziewaliśmy się, że będą one cieszyły się takim ogromnym zainteresowaniem. Korzystają z nich praktycznie osoby w różnym wieku, począwszy od uczniów po emerytów. Dokładamy wszelkich starań aby zawsze były ciepłe, odpowiednio doprawione. Na życzenie klientów przyrządzamy także dania dietetyczne. Takich osób w ostatnim okresie przybywa. Ci najmłodsi najchętniej zamawiają potrawy kuchni meksykańskiej i azjatyckiej. Restauracja Alibabka otwarta jest na wszystkie odwiedzające ją osoby i stara się zaspokoić potrzeby wszystkich. Zapraszamy do nas, będą Państwo z pewnością bardzo zadowoleni.