Restauracja Piła Alibabka

Dobra restauracja to dużo więcej niż ciepły posiłek. Restauracja Piła Alibabka to klimatyczne miejsce, gdzie można zjeść, porozmawiać a także nawiązać współpracę. W Alibababce oferujemy naszym gościom wrażenia dla wszystkich zmysłów. Smak, estetyka i sztuka podania, oraz mistrzowski kunszt Szefa Kuchni to nasze atuty. Całości dopełnia perfekcyjna i przemiła obsługa gwarantująca najwyższą jakość usług. Uśmiech do każdego dania dajemy gratis, bo wiemy że jest równie ważny jak smak i styl podania.

Restauracja Piła Alibabka – NASZA OFERTA

Nasze posiłki przygotujemy z miłością i troską o najdrobniejszy szczegół, bowiem wiemy że tylko w ten sposób przygotowane będą ucztą dla podniebienia. Oferujemy zarówno unikalne, autorskie potrawy, jak i przepisy „spod strzech” znane z rodzinnych domów. Szanujemy i doceniamy tradycję w przepisach opracowywanych przez babcie i mamy. A wszystko to po to, aby każdy z naszych gości znalazł swój ulubiony smak.

restauracja Piła Alibabka
restauracja Piła Alibabka
Zapraszając Państwa na przepyszny obiad zapewniamy, iż będzie on zdrowy a my dołożymy wszelkich starań, by zaspokoić każdy gust. Zarówno kuchnia regionalna jak i popularnie znane posiłki z pewnością będą lepiej smakować w naszym sympatycznym towarzystwie. Z przyjemnością gościmy w naszej pilskiej restauracji rodziny z dziećmi. Doskonale zdajemy sobie sprawę z zabiegania. Jedak dobry posiłek daje witalność i energię dlatego warto go zjeść u nas. Nawet krótka wizyta z pewnością będzie miłą przerwą w nudnym czy pracowitym dniu.

Kuchnia egzotyczna

Mamy także gratkę dla miłośników kuchni meksykańskiej i chińskiej. Dania przyrządzane z tradycją i oryginalnymi produktami z pewnością zaniosą Was w magiczną podróż smaków. Wielu z naszych gości docenia nasze zaangażowanie i od dawna stanowi grono stałych klientów. Wielokrotnie widzimy ich z całymi rodzinami co ogromnie cieszy. Również turyści doceniają nasze oddanie, odwiedzając restauracje Alibabka.

Nasz lokal jest estetyczny i zadbany, co doskonale świadczy o nas i oferowanej gastronomii. Jasne wnętrze i pięknie udekorowane stoliki potrafią skusić do odpoczynku. Sala z przestronnym barem, zaprasza także na deser czy kawę. Dla zwolenników jedzenia w domowym zaciszu proponujemy dania na wynos. Doskonałe klopsiki, pierogi czy zrazy są Państwa ulubionymi potrawami. Równie wielu miłośników mają dania egzotycznych kuchni na wynos.